KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Grafičio naikinimas

Grafičio piešiniai bei kitos lengvo vandalizmo formos yra nemalonios daugeliui žmonių. Tai gali sumažinti malonumą eiti gatve, kurios pastatų sienos apkrautos piešiniais. Greitai veikiant bei naudojant tinkamus įrankius įmanoma pašalinti purškiamų dažų dėmes ir grafičio piešinius nuo daugelio sienų paviršių. Steamatic kompanija yra patyrusi ir įgudusi šioje srityje. Naudojame galingus ploviklius, mechanines šluotas, naikiname dėmes soda bei sausu valymu . Tai pašalina net ir labiausiai valymui nenorinčius pasiduoti , sudėtingiausius grafičių atvejus.

Steamatic vandalizmo valymo paslaugos neapsiriboja tik sienų valymu. Šaligatvių, važiuojamųjų kelio dalių valymas taip pat įeina į mūsų siūlomas paslaugas. Valome ir plataus masto vandalizmo padarytą žalą. Šios paslaugos padeda pagerinti individualių plotų išvaizdą, bendrą patrauklumą.

Metalas, medis, plastikas, stiklas, mūriniai paviršiai – visa tai yra tinkami paviršiai grafičio piešimui, kurį gali pašalinti Steamatic kompanija. Net istoriniai pastatai, kurie reikalauja priežiūros ir ypatingesnių grafičio valymo metodų gali būti išvalyti palankiomis sąlygomis, jų išvaizdai grąžinamas buvęs didingumas. Priklausomai nuo valomo paviršiaus tipo mes taikome keletą grafičio valymo metodų. Jų įvairovė ir pritaikymas kiekvienam atvejui padeda pašalinti dėmes kuo sėkmingiau. Pavyzdžiui, slėginis valymas yra tinkamiausias sprendimas sutvarkyti metalinius paviršius, o tokie paviršiai kaip šaligatvis, važiuojamoji kelio dalis reikalauja stipresnio valymo. Tam naudojame sodos technologiją.

Sauso ledo valymas yra vienas iš naujausių Steamatic technologijų. Ji taikoma plačiai, įskaitant ir grafičio šalinimą. Valymas sausu ledu siūlo unikalų valymo būdą kiekvienam žalos atvejui ir turi daugiau privalumų, nei kitos valymo technikos. Sauso ledo valymas gali būti taikomas net patiems jautriausiems paviršiams, elektronikos prietaisams.

Steamatic turi sukaupusi didelę patirtį ir žinias grafičio ir kitose (gyvenamųjų namų, biuro) valymo srityse. Susisiekite su mumis jau šiandien, susitarsime dėl valymo soda, sausu ledu kainų. Atsakysime į klausimus dėl grafičio pašalinimo.