KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Draudimas

BMS Technologies yra restauravimo kompanija ir mūsų plataus profilio servisas, atidumas detalėms ir aukštos kokybės paslaugų reputacija lemia tai, jog mumis pasikliauja draudimo kompanijos, draudimo agentai bei apsidraudusieji. Deja, nelaimės gali smogti bet kuriuo metu, nepaisant to, kaip gerai mes manome esantys nuo to apsisaugoję. Nesvarbu, jog iš pirmo žvilgsnio aprašytos restauravimo paslaugos gali atrodyti lengvai įvykdomos, visgi tai yra varginantis ir sudėtingas procesas. Jei naudositės BMS Technologies paslaugomis, vargti neteks. 

Per Steamatic franšizę įmanomi tolimesni mokomieji kursai. Susisiekite su savo rajono BMS Technologies franšize jei norite sužinoti daugiau detalių dėl tvarkaraštyje numatytų kursų.

Mes suprantame draudimo svarbą abiems pusėms. Jei esate draudikė/as, galite būti tikra/s, jog BMS Technologies kompanija dirba tinkamai ir efektyviai. Atsakingai imamės kiekvieno užsakymo, samdome kvalifikuotus, įgudusius, sertifikuotus profesionalus darbui atlikti.

Siekdami užtikrinti kuo geriausią savo darbo kokybę, klientams pateikiame savo darbo įvertinimo klausimyną, kad jie irgi galėtų pareikšti savo nuomonę dėl paslaugų lygio. Tai reiškia, jog skiriame ypatingą dėmesį kiekvienam individualiam užsakymui. Steamatic didžiuojasi savo reputacija, kurią užsitarnavome per daugiau nei 40 metų ir darome viską jai išlaikyti.