KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Vandens žalos naikinimas

Vanduo gali pažeisti Jūsų patalpas dėl keleto priežasčių. Potvyniai, vandens nutekėjimai gali įvykti dėl blogų oro sąlygų arba dėl įtrūkusių vamzdžių. Taip pat aplinkai kenksmingas, baldus niokojantis vanduo namuose gali likti po gaisrų gesinimo. Nepaisant, kaip vanduo pasiekė namus, kenksmingas jo poveikis yra nuostolingas finansiškai ir emociškai. Jis gali ne tik naikinti pastatą, bet ir lemti elektronikos, baldų, knygų, svarbių dokumentų nykimą.

Nesvarbu, kaip vandens žala pasireiškia Jūsų namuose – jos padariniai yra sekinantys finansiškai ir emociškai.

Vandens žala gali kainuoti dideles verslo išlaidas. Daugelis kompanijų svarbius dokumentus ir įrangą laiko savo pastatų viduje. Net ir geriausiai suplanavus dokumentų ir įrangos apsaugą, visada išlieka tikimybė jiems nukentėti potvynių metu. Laimei, elektronikos ir elektrotechnikos įranga nebūtinai praranda funkcionalumą po potvynių. Ypač greitai ėmusis priemonių žalai nukenksminti, ši įranga gali toliau sėkmingai veikti. Nesvarbu, namie ar ofise, dokumentai bei spauda gali smarkiai nukentėti potvynių metu. Steamatic siūlo vandens žalos nukenksminimo metodų įvairovę. Norime padėti Jums, Jūsų šeimai ar verslui atsigauti po tokių nelaimių. Didelė tikimybė dokumentams ir kitai svarbiai įrangai nukentėti, jei jiebuvo pastate potvynio metu. Bet naudojantis Steamatic paslaugomis Jūs galite sėkmingai atkurti didžiąją dalį šios nuosavybės.

Nesvarbu namie ar ofise, dokumentai bei įranga gali labai nukentėti nuo potvynių. Verslui tai reiškia didelį darbo sutrikdymą, darbo valandų praradimą. Šeimai tai gali lemti neįkainojamų brangių atsiminimų sunaikinimą. Bet neverta per daug jaudintis, nes Steamatic kompanija maloniai Jus nustebins atkurdama prarastą turtą dėka mūsų efektyvių vandens žalos naikinimo paslaugų.

Steamatic taiko šalto džiovinimo procesą, kurio metu greitai ir saugiai užšaldomas norimas atkurti turtas. Jis laikomas užšaldytas, tam kad užkirsti kelią vandeniui vėl grįžti į skystą agregatinę būseną. Tuomet objektai yra šildomi tokiu būdu, jog vanduo tampa ne skysčiu, o garais. Tuomet garai yra visiškai pašalinami be grėsmės, jog jie vėliau galėtų pakenkti restauruojamiems objektams.

Jei Jūs nukentėjote nuo potvynio ar kitokių vandens žalos Jūsų nuosavybei formų, ir žinote, jog Jūsų turtui, dokumentams ar elektroninei įrangai reikia restauravimo paslaugų, susisiekite su Steamatic kompanija. Aptarsime, kaip galėtume efektyviausiai Jums padėti.