KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Pelėsių valymas

Pelėsiams reikia vandens bei organinių medžiagų, kad galėtų misti, augti bei plisti. Gavusios šių elementų, greitai gaminasi grybų sporos, kurios gali būti išplatinamos įvairiais būdais, netgi Jums valant palėsius. Blogiausia yra tai, jog pelėsiniai grybai skatina didėti įvairių sveikatos sutrikimų simptomus jauniems ir vyresniems. Tai tokie simptomai kaip čiaudėjimas, galvos skausmas, sausa gerklė, bėrimai bei kvėpavimo takų sutrikimai.

Kai tik pastebite namuose atsiradusius pelėsius, turėtumėte nedelsiant susisiekti su Steamatic.

Pelėsį dažnai lengva pastebėti plika akimi ar užuosti nemalonų jo skleidžiamą kvapą. Nesvarbu, kokiu būdu jis buvo aptiktas, tokiu atveju svarbiausia kaip galima greičiau susisiekti su profesionaliu servisu.

Kartais pelėsį aptikti būna sunku. Jis skleidžią specifinį nemalonų kvapą, tačiau maždaug po 10 sekundžių Jūsų buvimo patalpoje prie šio kvapo priprantate ir nebekreipiate dėmesio. Daugeliu atveju sveikatos sutrikimai atsiranda anksčiau nei Jūs užuodžiate ar pamatote pelėsį. Todėl kai tik aptinkate šį sienų grybelį, kvieskite specialias jo šalinimo tarnybas kaip įmanoma greičiau.

Gydant sienas nuo pelėsio svarbu panaikinti vandens, drėgmės perteklių, būtent dėl kurio jis ir atsiranda.

Kai tik nustatote pelėsį, skambinkite Steamatic kompanijai. Susiekus su kompanija laukite mūsų serviso ir nesiimkite patys jokių pelėsio šalinimo veiksmų, nes tai gali jį sujudinti ir paskatinti plitimą. Trinant pelėsį ar bandant jį valyti kitais būdais gali lemti tai, jog grybų sporos bus perkeliamos ant kitų paviršių. Sienos, grindys, lubos, baldai ir knygos yra palankiausios erdvės pelėsiui įsikurti. ŠVK sistema taip pat yra potenciali šios kenksmingos medžiagos veisimosi vieta.

Vienas svarbiausių aspektų šalinant pelėsį bei bene didžiausias privalumas naudojantis Steamatic paslaugomis yra tai, jog mes išryškiname vandens, drėgmės pertekliaus vietas namuose ir jas sėkmingai nusausiname. Paprasčiausias pelėsio pašalinimas dar negarantuoja, jog problema negrįš vėliau. Steamatic susitvarko su jo atsiradimo priežastimi – drėgmės pertekliumi.

Steamatic kompanija taip pat gali sutvarkyti netvarką, likusią po pelėsio naikinimo procedūros. Kilimų valymas, baldų ir jų manufaktūros restauracija, dokumentų atkūrimas įeina į mūsų plataus profilio paslaugas. Jei sanmazge atsiradusi drėgmė ar po nedidelių potvynių užsistovėjęs vanduo Jūsų namuose lėmė pelėsių atsiradimą, nedelsiant susisiekite su Steamatic. Aptarsime pelėsių šalinimo paslaugas bei jų privalumus Jums ir Jūsų šeimai.