KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Gaisro žalos restauracija

Net mažiausias gaisras gali turėti didelį poveikį namams ar ofisui. Gaisrui gesinti naudojamose medžiagose yra chlorido. Jei jis lieka po gesinimo proceduros patalpoje, yra gana didelė tikimybė, jog gaisras gali vėl pasikartoti. Po gaisro elektronika tampa ypač jautri korozijai. Atsargiai pašalinti po gaisro likę dūmų ir suodžių likučiai gali padėti prailginti elektronikos veikimo laiką.

Net po vieno palyginti nedidelio gaisro patalpoje buvusi elektronika tampa ypač i imli korozijai.

Dūmai ir suodžiai deja nėra vienintelės kenksmingos medžiagos, liekančios po gaisro. Nepriklausomai nuo to, ar liepsną gesinote patys, ar tai padaryti buvo iškviestos spec. tarnybos, vandens, kuris buvo naudojamas gesinant, likučiai gali taip pat kenkti Jūsų nuosavybei. Vandens ir dūmų mišinys, kuris lieka po gaisro, turi būti nedelsiant visiškai pašalintas nuo baldų. Kitu atveju gali greitai atsirasti pelėsiai. Tokiu būdu vanduo gali greitai smarkiai sugadinti Jūsų turtą.

Steamatic siūlo profesionalias gaisro žalos naikinimo paslaugas, kurios pilnai užtikrina visišką vandens, dūmų, suodžių bei kitų turtą naikinančių toksinų pašalinimą.

Kaip viena ilgiausiai šioje srityje dirbančių ir pagarbą ir pasitikėjimą pelniusių kompanijų, Steamatic siūlo aukštos kokybės gaisro žalos naikinimo paslaugas, kurios užtikrina dūmų, suodžių, vandens ir kitų kenksmingų chemikalų pašalinimą nuo Jūsų nuosavybės. Mes taip pat galime padėti suorganizuoti kitos Jūsų nuosavybės pervežimą į kitas patalpas, kol vyks valymo procesas .

Po žalos lygio įvertinimo, Steamatic specialistai nustatys, kokio tipo kilimų, baldų, sienų bei lubų valymo paslaugos bus efektyviausios Jūsų atveju. Kaip viena šioje srityje lyderiaujančių kompanijų, Steamatic per ilgą patirties laiką yra padėjusi daugeliui šeimų bei verslų priimti saugiausius sprendimus dėl patalpų atnaujinimo po gaisrų.

Kvapo kontroliavimas, vamzdyno valymas bei kitos žalos nukenksminimo paslaugos taip pat yra dalis žalos nukenksminimo paslaugų, kurios yra sukomponuotos padėti Jums atsigauti po nelaimės.

Susisiekite su Steamatic jau šiandien. Aptarsime mūsų plačias restauracijos po gaisro paslaugas pagal Jūsų poreikius. Mes taip pat siūlome skubias paslaugas, taigi valymo procesas gali būti pradėtas taip greitai, kaip pageidausite. Nedelskite, taupykite brangų laiką, kurį Steamatic kompanija panaudos tam, kad išgelbėti nuo gaisro žalos kuo daugiau Jūsų turto.